w

Żaba w lodach mrożonych! To znalazła w opakowaniu córka klientki

Jeśli myślałeś, że widziałeś już wszystko i nic Cię już dzisiaj nie zaskoczy, to bardzo się mylisz. Ten widok z pewnością wprawi Cię w osłupienie. W końcu żaba w lodach mrożonych to coś, co nie sposób opisać słowami czy nawet sobie wyobrazić, a jednak… Ona miała to „szczęście”, że trafiła na najbardziej niespotykany miks lodów wszechczasów.

Żaba w lodach mrożonych

Któż z nas nie lubi pysznych, zimnych lodów. Te smakują jeszcze lepiej, kiedy na zewnątrz panuje upał. O smakach nie będziemy tutaj dyskutować, jednak jedno, niekoniecznie apetyczne połączenie zasługuje na szczególną uwagę.

Tracy Wemelt Holtman wybrała się do supermarketu Hy-Vee po opakowanie ulubionych lodów waniliowych. Kiedy jej córka otworzyła lody, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Na wierzchu znalazła zamarzniętą żabę!

Holtman opublikowała w sieci zdjęcie otwartych lodów z „nieproszonym gościem”. W poście oznajmiła, że żaba została uwięziona pod plastikowym wieczkiem, które było fabrycznie zamknięte, więc na pewno „dodatek” w lodach nie pojawił się w sklepie, lecz znacznie wcześniej. Kobieta przyznała również, że będzie się starać o zwrot pieniędzy za te lody.

Kupiłam te lody Blue Bunny w Hy-Vee. Moja córka Morgan otworzyła je dziś wieczorem i spójrz, co w nich było. To musi pochodzić z fabryki (…). Chyba odniosę lody z powrotem do sklepu, bo nie uwierzą mi, jeśli tylko im to opowiem.

żaba w lodach
Facebook

Z relacji dowiadujemy się również, że pod żabą zamrożony był inny, niewielki i niezidentyfikowany obiekt podobny do „nóg owadów”. To mogłoby wyjaśniać, co przyciągnęło żabę w „to miejsce”.

Producent Blue Bunny podobno wciąż nie odniósł się do zaistniałej sytuacji. Uważacie, że powinien zmienić nazwę z Blue Bunny ( z ang. „niebieski króliczek”) na Frozen Frog (z ang. „zamarznięta żaba”)?

Robaki w sałatce w samolocie?! Wstrząsające nagranie z biznes klasy.

Źródła: learnmawson.com, www.indietoaster.com, www.facebook.com

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), www.facebook.com

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ślubie teściowa zaczęła nastawiać syna przeciwko synowej. Ania przeczytała jej SMS-y

Poruszające zdjęcie z Auschwitz. Trójka dzieci chwilę później już nie żyła