Są pierwsze zatrzymania w sprawie Iwony Wieczorek! Policja zatrzymała dwie osoby

Pierwsze zatrzymania w sprawie Iwony Wieczorek! Jak poinformowała stacja RMF FM, w Gdańsku na polecenie małopolskiego wydziału prokuratury krajowej policja zatrzymała dwie osoby. Co dalej? Co ustalili policjanci? Kim są zatrzymani?

Pierwsze zatrzymania w sprawie Iwony Wieczorek

Jak poinformowała stacja RMF FM, jedna z zatrzymanych osób to Paweł P., znajomy Iwony Wieczorek. To między innymi on imprezował z zaginioną feralnej nocy z 16 na 17 lipca 2010 r. Funkcjonariusze policji po raz kolejny przeszukali dom mężczyzny, zabezpieczyli jego telefon oraz karty pamięci. Na tę chwilę wciąż nie wiadomo, jakie usłyszy zarzuty. Druga osoba to kobieta, także z kręgu bliskich znajomych Iwony Wieczorek. Śledczy nie ujawniają póki co żadnych dodatkowych informacji.

Dziennikarz śledczy RMF FM Krzysztof Zasada uważa jednak, że:

Dzisiejsze zatrzymania to dopiero początek

rajstopy i dwa noże 2
Facebook

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek

Od feralnej nocy zaginięcia Iwony Wieczorek minęło już ponad 12 lat. Mimo to, ta sprawa wciąż rozgrzewa polską opinię publiczną. Z 16 na 17 lipca 2010 roku, zaginiona szła pieszo z Sopotu do Gdańska, ponieważ wracała z imprezy do domu. Niestety od tej pory słuch o nastolatce zaginął. Co od początku było wiadomo w tej sprawie? Przede wszystkim to, że feralnej nocy Iwona bawiła się w klubie w gronie znajomych. Tam miała się jednak pokłócić z jednym z nich. Właśnie z tego powodu wyszła z dyskoteki w Krzywym Domku, następnie skierowała się do domu. Niestety nigdy tam nie dotarła. Jak szybko ustalili policjanci, w kilku miejscach Iwonę zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Ostatni zapis z nastolatką miał miejsce po godz. 4 rano. Iwona była wówczas około 2,5 kilometra od domu. Później ślad po niej zaginął.

Kilka dni temu policja upubliczniła też film, na którym widać mężczyznę z ręcznikiem, który szedł tej nocy z zaginioną.

Źródła: www.rmf24.pl

Zostaw swój głos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Link do zmiany hasła jest nieprawidłowy lub wygasł.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.