w , ,

OMGOMG

Polska tiktokerka grozi Ukraińcom. „Do siebie, bo już mamy was dosyć”

Polska tiktokerka grozi Ukraińcom, nie przebierając przy tym w słowach. Kobieta na co dzień pracuje w Holandii i sama żyje na emigracji. Ale dla tych, którzy uciekają przed wojną, nie ma współczucia. „Zaniesiemy was w prezencie Putinowi, banderowskie k**wy” – odgraża się kobieta.

Polska tiktokerka grozi Ukraińcom

Gdy Putin wydał rozkaz, a u naszych wschodnich sąsiadów rozpoczęła się wojna, Polacy otworzyli przed Ukraińcami swoje domy i serca. Wspierali, pomagali, dawali schronienie. W większości przypadków robili to, nie oczekując niczego w zamian. Ale nie wszystkim podobało się to, że Polska przyjmuje miliony Ukraińców, traktując ich w wyjątkowy sposób.

Nie brakowało i tych, którzy szczuli na Ukraińców i solidaryzowali się z kremlowską narracją. Nie byli to jedynie trolle, opłacani przez Putina. Łatwo wskazać polską partię polityczną, która od początku była (dyplomatycznie mówiąc) sceptycznie nastawiona wobec naszych wschodnich sąsiadów. O jaką partię chodzi? Ano o tą, którą popiera również kontrowersyjna tiktokerka, działająca w sieci pod nickiem „wwwwioletta”. Kobieta nie ukrywa, że popiera Konfederację. Mieszka w Holandii i zajmuje się sprzątaniem. Ale nie czuje empatii w stosunku do Ukraińców, którzy znaleźli schronienie w Polsce.

„Zaniesiemy was w prezencie Putinowi”

Tiktokerka ma ponad 15 tys. obserwatorów, co może przerażać, gdy przyjrzymy się treściom, które udostępnia. W chwilach wolnych od pracy, kobieta wrzuca filmiki, w których… hejtuje Ukraińców.

Do siebie, ku*wy, bo już mamy was dosyć. My jesteśmy Polakami i my wam zaraz pokażemy, co to znaczy polska krew. Gołymi rękami was, ku*wa, wyniesiemy. Zaniesiemy was w prezencie Putinowi, banderowskie ku*wy. Biedne kobiety i dzieci? Takie biedne? […] To jest ich zadanie, oni tu nam przyjechali robić agitację. Normalni ludzie zostali tam

– słyszmy w jednym z filmów.

Najlepiej, jakby wszyscy przedsiębiorcy się z nami zjednoczyli, sklepikarze, i dali napis: „Zakaz wstępu dla Ukraińca. Ukraińcy tylko pojedynczo”. Coś takiego, żeby oni się czuli obco, żeby oni zrozumieli, że my ich ku*wa nie chcemy i żeby wiedzieli, że rząd swoje, a naród swoje. I że naród będzie im dokuczał, ku*wa, i wypie*dalać do siebie, ku*wy jeb*ne

– krzyczy tiktokerka w innym nagraniu.

Podsumowując słowa pani Wiolety, „Polska dla Polaków”, a Holandia… dla Holendrów i Polaków. Ciekawy punkt widzenia. Trudno powiedzieć, czy bardziej przeraża sposób, w jaki kobieta wyraża swoje poglądy, czy też fakt, że są tacy, którzy jej przyklaskują.

Źródła: rozrywka.radiozet.plvibez.pl

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, TikTok

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Katastrofa ekologiczna nad Odrą. Zatruta woda skazi również Bałtyk?

Dyrektor szkoły będzie uczył siedmiu przedmiotów. Trochę się boi, ale musi