w ,

Oś czasu relacji Jennifer Lopez i Bena Afflecka: od pierwszej miłości do małżeństwa

Ben Affleck i Jennifer Lopez byli jedną z najgorętszych par w Hollywood nie raz, ale dwa razy! Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich związku tutaj!
Jennifer Lopez i Ben Affleck to jedna z najbardziej kultowych par ostatnich 20 lat. Prawie 2 dekady po tym, jak po raz pierwszy pojawiły się na pierwszych stronach gazet i zdobyli przydomek „Bennifer”, para uczyniła to oficjalnie, biorąc ślub w Las Vegas! Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Bennifer, od ich pierwszego romansu po zawiązanie węzła w 2022 r., tutaj!

Jak spotkali się Ben i J.Lo?
Romans Bena i Jennifer rozpoczął się, gdy oboje pracowali nad filmem Gigli w 2002 roku. Podczas gdy komedia romantyczna z 2003 roku była daleka od hitu, doprowadziła do tego, że prowadzący nawiązali romans na planie, co doprowadziło do tego, że para zadebiutowała w 2002. „Spotkaliśmy się na kilku imprezach. Prawie nie zwracaliśmy na siebie uwagi” – powiedziała Jennifer podczas wywiadu z Dateline w 2003 roku. „Najpierw zostaliśmy przyjaciółmi”.

Gigli nie był jedynym filmem, który para nakręciła razem! Para zagrała także w filmie z 2004 roku Jersey Girl, który był kolejnym fiaskiem kasowym. Film ukazał się dopiero w marcu 2004 roku, kilka miesięcy po oficjalnym rozstaniu pary.

Ich pierwsze zaręczyny
Podczas pierwszego pobytu Bennifer jako pary byli ulubieńcami mediów błyskawicznych! Zaręczyli się pod koniec 2002 roku, kiedy Ben zadał pytanie z różowym pierścieniem, o wartości zgłoszonej 2,5 miliona dolarów. Ich związek nadal był głównym przedmiotem zainteresowania publicznego, a para regularnie pojawiała się w tabloidach. Ben wystąpił w teledysku J.Lo do „Jenny From The Block”, a na jej płycie „This Is Me…Then” znalazło się wiele piosenek inspirowanych przez jej narzeczonego, w tym „Dear Ben”.

Zerwanie
Ponieważ para przygotowywała się do zawiązania węzła we wrześniu 2003 roku, postanowili zawiesić ślub. „Ze względu na nadmierną uwagę mediów wokół naszego ślubu zdecydowaliśmy się przełożyć datę” – powiedziała para People we wspólnym oświadczeniu. Para oficjalnie rozstała się kilka miesięcy później, w styczniu 2004 roku.

Małżeństwa i związki
Po rozstaniu Ben i Jennifer przeszli do różnych związków. Oba ich małżeństwa po odwołaniu zaręczyn byłyby długotrwałe dla obu gwiazd! J.Lo poślubił Marca Anthony’ego w czerwcu 2004 roku. Jennifer i Marc mieli bliźniaczki Max i Emme, oboje po 14 lat, w 2008 roku. Piosenkarka „I’m Real” rozstała się z Marcem w 2014 roku. Ben zaczął spotykać się z Jennifer Garner w sierpniu 2004 roku, a para została związana w 2005 roku. Dzielą troje dzieci: Violet (16 lat), Seraphina (13 lat) i Samuel (10 lat). Ben i gwiazda 13 Going On 30 rozstali się w 2018 roku.

Po rozstaniu Bena i jego żony miał garść krótkotrwałych romansów z producentką Lindsay Shookus, modelką Shauną Sexton i aktorką Aną de Armas. J.Lo miała również parę związków po jej rozstaniu z Markiem. Miała romans ze swoim tancerzem Casperem Smartem, a nawet zaręczyła się z gwiazdą MLB Alexem Rodriguezem, ale para nigdy nie dotarła do ołtarza!

Mimo że związek Bena i J.Lo nie wyszedł za pierwszym razem, pozostali przyjaciółmi. „Czasowo utrzymuję z nią kontakt i mam do niej ogromny szacunek. Jak niesamowite jest to, że miała swój największy przebój w wieku 50 lat? To pieprzony baler”, powiedział na profilu New York Times z 2020 roku. Byli przyjaciele, którzy zostali przyjaciółmi, mogli być tym, co doprowadziło do ich ostatecznego ponownego spotkania!

Prawie dwie dekady po odwołaniu zaręczyn Ben i J.Lo zaczęli spędzać ze sobą dużo czasu w kwietniu 2021 roku. Para została po raz pierwszy zauważona wkrótce po tym, jak gwiazda Hustlers oddzieliła się od A-Roda, a fani natychmiast zaczęli się zastanawiać, czy para wróciła do siebie przez cały ten czas później!

Po kilku miesiącach romantycznych wypadów i wypadów, romans pary został po raz pierwszy potwierdzony, gdy zdjęcia całującej się pary zostały zrobione w czerwcu 2021 roku. Para została oficjalnym Instagramem w lipcu, kiedy Jennifer opublikowała gorące zdjęcie, na którym całują się podczas swoich 52. urodzin uroczystości. Para pokazała, że ​​wrócili i są lepsi niż kiedykolwiek, odtwarzając niektóre z najbardziej kultowych momentów z ich pierwszego wspólnego spotkania podczas imprezy, w tym imprezowanie przy „Jenny From The Block”, a Ben nawet chwycił tyłek swojej dziewczyny, po prostu jak wideo!

Ponowne spotkanie pary dało fanom mnóstwo super słodkich chwil (jak J.Lo nosząca naszyjnik „Ben” podczas swoich urodzinowych wakacji) i romantycznych wycieczek (z dużą ilością palmtopów), ale oczywiście tym razem było trochę inaczej , teraz, gdy obie gwiazdy są starsze i mają własne rodziny. Para mieszała swoje rodziny i spędzała czas ze swoimi dziećmi przez cały czas ich odrodzonej miłości! Po zaręczynach Jennifer opowiedziała o swoim pragnieniu „zbudowania” rodziny z Benem w czerwcowym wywiadzie dla Good Morning America.

Gdy Bennifer 2.0 w pełni działa, para zachwycała się sobą nawzajem i odnalezioną miłością w wywiadach. Gwiazda The Gone Girl złożyła niesamowity hołd swojemu przyszłemu narzeczonemu w swoim pierwszym wywiadzie, w którym wspomniał o niej w wywiadzie dla Adweek. „Wszystko, co mogę ci powiedzieć, to to, że widziałem na własne oczy różnicę, jaką robi reprezentacja, ponieważ widziałem, w kółko, jak kolorowe kobiety podchodzą do Jennifer i mówią jej, jaki jest jej przykład jako silnej kobiety i kobiety odnoszącej sukcesy i wymagającej jej sprawiedliwy udział w świecie biznesu oznacza dla nich” – powiedział. „Jestem pod wrażeniem wpływu Jennifer na świat”. Jennifer nazwała ich drugą randkę „piękną historią miłosną” w wywiadzie dla People w lutym 2022 roku.

Mniej więcej rok po ponownym spotkaniu para postanowiła dać zaręczynom drugą szansę! Gwiazda popu „Let’s Get Loud” ujawniła, że ​​Ben zadał pytanie z zielonym, diamentowym pierścionkiem zaręczynowym, wart szacunkowo 5 milionów dolarów, w kwietniu 2022 roku. Chociaż nie jest jasne, kiedy Bennifer oficjalnie zostanie mężem i żoną, źródło zbliżone do para ujawniła wyłącznie HollywoodLife, że planują wyjść na całość na ceremonię. „Ben i Jen chcą mieć wyszukany i uroczysty ślub i żadne wydatki nie zostaną oszczędzone” – powiedzieli. „Nawet gdyby mieli zrobić to prywatnie, między swoimi rodzinami i dziećmi, byłby to ogromny ślub, czy tego chcieli, czy nie”.

Poza zaręczynami, Ben i J.Lo podejmują inne ogromne kroki w swoim związku i swojej przyszłości jako męża i żony. Para była widziana razem podczas polowania na dom i wygląda na to, że są podekscytowani, że zaczynają ze sobą mieszkać. Na początku czerwca 2022 roku przed domem Bena w Los Angeles widziano nawet poruszające się ciężarówki.

Zgodnie z licencją małżeńską uzyskaną przez HollywoodLife (powyżej), kultowa para oficjalnie ogłosiła to wydarzenie w Clark County, NV w sobotę 16 lipca. HollywoodLife zwróciło się do przedstawicieli obu gwiazd o komentarz. Duet podobno poślubił w Las Vegas po otrzymaniu licencji małżeństwa.

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jessica Alba w czarnym bikini na wakacjach na jachcie z dziećmi Honor 14 lat, Haven 10 lat i Hayes 4 lata

Adele śmieje się podczas wakacji na jachcie z Richem Paulem: Zdjęcia