w

Ola Kwaśniewska świętuje 10. rocznicę serią niepublikowanych dotąd zdjęć ze ślubu. Ale rarytasy! Wniebowzięci fani ruszyli z gratulacjami

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach obchodzą 10. rocznice ślubu. Z tej okazji Ola sięgnęła do domowego archiwum i wyciągnęła prawdziwe rarytasy.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach w 2012 roku wzięli ślub. O czym bardzo długo rozpisywała się kolorowa prasa i został okrzyknięty towarzyskim wydarzeniem sezonu. Tabloidy szczegółowo analizowały m.in. listę gości, a także kreację panny młodej. Chociaż życie prywatne małżonków cieszy się sporym zainteresowaniem, oni przeważnie nie wypowiadają się na tematy prywatne. Jeśli już coś zdradzają, to robią to razem i najczęściej w uroczy, pełen poczucia humoru sposób. Wszystkim ich obserwatorom znane są ich zabawne przepychanki w postach i hasztagowe komentarze Oli.

Tym razem post dotyczył nie lada święta. Aleksandra i Kuba właśnie obchodzą 10. rocznicę ślubu, czyli tzw. cynową lub aluminiową. Kwaśniewska z tej okazji pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia.

Ola Kwaśniewska uczciła 10. rocznicę ślubu

Szczególnie Ola jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów. Znana jest z tego, że w mistrzowski wręcz sposób operuje hasztagami. Pod jej zdjęciami rzadko znajdziemy opisy. W jej postach da się zauważyć, że ma ogromny dystans do siebie i świata, za co pokochali ją internauci. Z okazji 10. rocznicy ślubu z mężem napisała:

Nieśmiało nadmienię, że niepostrzeżenie stuknęło mi wczoraj 10 lat mariażu z tym ancymonem i licznik bije – napisała.

Pod postem nie brakuje gratulacji.

Jak poznali się Ola Kwaśniewska i Kuba Badach?

Kwaśniewska i Badach poznali się w 2009 roku w siedzibie Radia Zet. Po raz pierwszy spotkali się na korytarzu, gdzie muzyk wręczył Oli swoją nową płytę. Okazało się wówczas, że Aleksandra jest fanką artysty, dlatego ten gest sprawił jej dużo radości. Tak po latach wspominał to Badach:

Poznaliśmy się w Radiu Zet. Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. […] Nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie – wyznał w rozmowie z Plejadą.

Po raz drugi spotkali się na imprezie zaaranżowanej przez ich wspólnych znajomych – Adama Sztabę i jego ówczesną partnerkę Dorotę Szelągowską.

Bardzo marzyliśmy o tym, by Ola i Kuba się poznali. Zaprosiliśmy ich kiedyś do siebie. Wszystko zaczęło się więc na naszym balkonie – wyznał.

Potem już wszystko było kwestią czasu… Miłość małżonków kwitnie, a swaty Sztaby były strzałem w 10.


Ola Kwaśniewska - celebruje 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska – celebruje 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska - celebruje 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska – celebruje 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska - celebruje 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska – celebruje 10. rocznicę ślubu

Źródło: jastrzabpost.pl

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Grożenie przez domofon

Kobieta zaszła w ciążę w wieku 56 lat. Ojcem dziecka jest jej syn!