w

Mocny skecz Neo-Nówki o wyborcach PiS-u. W sieci zawrzało

Były już gangi Świeżaków, Słodziaków, Fajniaków i Swojaków. Wkrótce pojawią się nowe maskotki w Biedronce! Już niedługo rusza kolejna odsłona akcji, uwielbianej przez dzieci (i nie tylko). Czy znowu usłyszymy o „dantejskich scenach” i walce o naklejki? Czy nowe maskotki dorównają popularnością Świeżakom i Słodziakom?

Walka o pluszaka

Szał na maskotki z Biedronki przerósł najśmielsze oczekiwania. Na czym polega ich fenomen? To tajemnica, której chyba nie uda się wyjaśnić. Podczas gdy sklepy pełne są uroczych maskotek, można je zamówić także przez Internet, a nawet kupić na stacji paliw. Klienci dyskontu swego czasu szturmowali Biedronkę, żeby zdobyć kolejnego Świeżaka dla swojego dziecka. Naklejki zbierano całymi rodzinami, a kiedy ktoś kupił maskotkę i oddał ją psu czy kotu, niejednokrotnie musiał się liczyć z niewybrednymi komentarzami.

Maniacy Świeżaków i Słodziaków często popadali w tarapaty, bo nie brakowało żartownisiów, ale i oszustów, którzy próbowali wykorzystać sytuację i zarobić na maskotkach. Niektórzy w akcie desperacji kradli naklejki, uprawniające do odbioru pluszaków.

Nowe maskotki w Biedronce

Teraz Biedronka szykuje nową akcję. Jeronimo Martins Polska, czyli spółka, która jest właścicielem dyskontu, zarejestrowała już nazwę nowych maskotek. Po Gangu Świeżaków, Słodziaków, Fajniaków i Swojaków, przyszła pora na Gang Bystrzaków!

Póki co szczegóły nowej akcji osnute są tajemnicą. Jednak pracownicy uchylają nieco rąbka tajemnicy…

Aktualnie finalizowane są założenia nowej akcji, o której szczegółach będziemy mogli poinformować w późniejszym terminie

– przekazał Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu w Biedronce.

Możemy jednak przypuszczać, że nowe pluszaki pojawią się w Biedronce z końcem sierpnia (tak było z poprzednimi pluszakami). Szczególnie, że Bystrzaki idealnie wpasują się w rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Czy Polacy znów będą walczyć o pluszaki? Pewnie przekonamy się już wkrótce.

Do tej pory Biedronka rozdała rozdała 40 mln maskotek i sześć milionów książek. 

Tagi: biedronka | gang bystrzaków | nowe maskotki

Źródła: www.fakt.plfinanse.wp.plwww.wprost.pl

Fotografie: Imgur.com (miniatura wpisu),

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Mocny skecz Neo-Nówki o wyborcach PiS-u. W sieci zawrzało

Katastrofa ekologiczna nad Odrą. Zatruta woda skazi również Bałtyk?