w , ,

Meghan Markle i Książę Harry podczas podrózy w Nowym Jorku

Oprócz wygłoszenia przemówienia do Organizacji Narodów Zjednoczonych, podróż do Wielkiego Jabłka miała dla pary wyjątkową okazję, jak ujawniło źródło HollywoodLife.

Książę Harry i Meghan Markle świetnie się bawili podczas pobytu w Nowym Jorku. Podczas gdy para przyjechała przede wszystkim, aby świętować Dzień Nelsona Mandeli z ONZ, że podróż dała im również okazję do spędzenia wieczoru tylko we dwoje i upamiętnienia bardzo szczególnego momentu w ich związku.

Źródło podało, że czas w Nowym Jorku zbiegł się z momentem, w którym para zaczęła wychodzić około sześć lat temu w lipcu 2016 roku. trochę spóźnione świętowanie ich pierwszej randki” – powiedzieli. „Bycie w mieście i spędzenie wieczoru bez dzieci było rzadką przyjemnością i wykorzystali to w pełni. Cieszą się, że spędzają czas z dziećmi, ale romantyczna randka była już dawno spóźniona”.

Oprócz spędzenia romantycznego wieczoru dla siebie, źródło ujawniło również, że książę i księżna Sussex byli zaszczyceni mogąc uczcić życie i wkład Nelsona Mandeli. „Meghan jest niezmiernie dumna z Harry’ego, poproszona o wygłoszenie przemówienia w ONZ jest zaszczytem samym w sobie, ale prośba Fundacji Nelsona Mandeli była po prostu poza wyjątkowym” – wyjaśnił wtajemniczony.”

Wycieczka do Nowego Jorku nie była jedyną wielką podróżą, w którą odbyli się ostatnio Harry (37 l.) i Meghan (40 l.). Para poleciała również do Londynu z synem Archie (3 lata) i 1 córką Lilibet, aby świętować platynowy jubileusz babci Harry’ego, królowej Elżbiety, w czerwcu. Podczas gdy wyjechali wcześnie, aby wrócić do Stanów Zjednoczonych, para wydawała się świetnie bawić z rodziną królewską, aby uczcić ważny kamień milowy królowej.

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Adele śmieje się podczas wakacji na jachcie z Richem Paulem: Zdjęcia

Przegłosowane, polskie rodziny dostaną po 3 tys. zł