w ,

Kobieta zaszła w ciążę w wieku 56 lat. Ojcem dziecka jest jej syn!

Ciąża w wieku 56 lat. Pochodząca z Utah Nancy Hauck zgodziła się być surogatką dla własnego syna. Zrobiła to, kiedy dowiedziała się, że żona jej syna nie może zajść w ciążę. Jak pochwaliła się na swoim Instagramie, 56-letnia kobieta urodzi własną wnuczkę. Twierdzi, że jest to jedna z najpiękniejszych chwil, jakie przytrafiły się jej w życiu.

Ciąża w wieku 56 lat. Ojcem dziecka jest…syn kobiety

Dla Nancy Hauck marzenie o wnukach było bardzo ważne. Dlatego, kiedy dowiedziała się, że jej synowa nie może mieć dzieci, bez wahania postanowiła pomóc swojemu synowi w założeniu pełnej rodziny. Zaproponowała obojgu, że zostanie ich surogatką. Oboje wyrazili na to zgodę. Kobieta zdradza za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, że nie czuła się bardziej szczęśliwa, niż teraz. A już niebawem pozna swoją wnuczkę, która ostatnie miesiące spędziła…w jej brzuchu. Jak zdradza w wywiadzie dla Daily Mail:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Cambria Hauck (@cambriairene)

Nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę w ciąży w wieku 56 lat lub że będzie to w ogóle możliwe, ale to najpiękniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła.

Dodaje też:

 Powiedziałam o tym synowi, a on rozpłakał się i był w szoku. Wtedy jeszcze nie powiedziałam nawet o tym mojemu mężowi. Ale on naprawdę mnie wspierał.

Przejmująca była też reakcja syna Nancy, Jeffa:

Jestem wdzięczny, że mam tak bezinteresowną i kochającą mamę, która była gotowa dokonać takiego poświęcenia dla mojej rodziny

– powiedział Jeff

Syn Nancy i jej synowa są bardzo wdzięczni jej za bezinteresowne wsparcie.

Została surogatką dla syna

Małżeństwo przez ponad 6 lat starało się o dziecko, również za pomocą in vitro. Po długich oczekiwaniach, w końcu się udało i para doczekała się bliźniąt. Jednak poród nie obył się bez komplikacji. A dla kobiety był bardzo traumatyczny. Szczególnie, że po jego zakończeniu okazało się, że Cambria nie będzie w stanie donosić kolejnej ciąży. To był ogromny cios dla małżeństwa. Dlatego pomoc matki mężczyzny była w tym przypadku nieoceniona. Zgodziła się dla nich zostać surogatką, dzięki czemu niebawem para powita na świecie swoją upragnioną córkę. Dla babci jest to spełnienie marzeń o wnuczce, a do samego porodu podchodzi z ogromnym optymizmem.

Źródła: www.o2.plwww.polsatnews.plwww.poradnikzdrowie.pl

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ola Kwaśniewska świętuje 10. rocznicę serią niepublikowanych dotąd zdjęć ze ślubu. Ale rarytasy! Wniebowzięci fani ruszyli z gratulacjami

Miejsce dla Passeratti