w ,

Kim Kardashian pokazała się w kreszowym dresie za 2400 dolarów po ujwnieniu informacji o ciąży Khloe i Tristana

Kim Kardashian była w Nowym Jorku, kiedy pokazała się w szelestach Balenciaga za 2400 dolarów po tym, jak pojawiła się wiadomość, że Khloe i Tristan spodziewają się razem dziecka POPRZEZ SUROGATKĘ!

Kim Kardashian zawsze udaje się sprawić, by wszystko wyglądało fajnie i dokładnie to zrobiła, gdy 13 lipca była w Nowym Jorku. 41-latka kołysała granatowym dresem Balenciaga, który kosztował aż 2400 dolarów, i wyposażyła ją w duże okulary przeciwsłoneczne i trampki . Wcześniej tego samego dnia pojawiła się wiadomość, że jej siostra Khloe i Tristan Thompson spodziewają się drugiego dziecka poprzez surogatkę.

Kim miała na sobie oversizową nylonową kurtkę dresową, która kosztuje 1750 USD, i stylizowała ją z pasującą parą spodni dresowych, która kosztuje 1150 USD. Kim miała kurtkę zapiętą pod brodę, a kurtka miała czarno-białe detale wzdłuż klatki piersiowej. Spodnie były bardzo workowate, a ona dopełniła swój wygląd masywnymi czarnymi tenisówkami, futrzaną czarną torebką i masywnymi, dużymi czarnymi okularami przeciwsłonecznymi.

Kim zakołysała się kilkoma wspaniałymi strojami podczas pobytu w Nowym Jorku, a dzień wcześniej miała na sobie obcisłą szarą przyciętą koszulkę Yeezy Season 6 Racerback z parą super workowatych dżinsów z wysokim stanem The Attico Flap Pocket Details Acid Wash Cargo Jeans. Dopełniła swój wygląd parą szarych szpilek ze szpiczastymi noskami i kokem z przedziałkiem pośrodku.

Dzień wcześniej Kim miała na sobie kolejny dres, ale tym razem w krótkiej formie. Miała na sobie parę niebieskich dresowych szortów Balenciaga 3B Sports Icon z wysokim stanem, maleńki czarny sportowy stanik z wycięciem w szpic i dopasowaną niebieską koszulę dresową Balenciaga 3B Sports Icon na górze. Uzupełniła swój wygląd parą czarnych klapek Maison Margiela i okularów przeciwsłonecznych Balenciaga Bb157S 003.

Kim wydawała się zachować spokój podczas pobytu w Nowym Jorku w dresie, biorąc pod uwagę, że ogłoszono, że Khloe i Tristan spodziewają się kolejnego dziecka. Dziecko pary zostało poczęte przez surogatkę w listopadzie, czyli na miesiąc przed tym, jak Khloe dowiedziała się, że Tristan spłodził kolejne dziecko z inną kobietą.

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jennifer Lopez i Ben Affleck trzymają się za ręce podczas wizyty w Paryżu

Johnny Depp dostał apelację o 2 miliony dolarów w sprawie Amber Heard o zniesławienie