w

Johnny Depp dostał apelację o 2 miliony dolarów w sprawie Amber Heard o zniesławienie

Nie ma końca dla pozwów sądowych Johnny'ego Deppa z byłą żoną Amber Heard, ponieważ aktorka złożyła apelację od jej wyroku w wysokości 2 milionów dolarów przeciwko niemu.

Po złożeniu przez Amber Heard akt apelacji od wyroku wydanego przez Johnny’ego Deppa w wysokości 15 milionów dolarów przeciwko niej, gwiazda Piratów z Karaibów odwołała się własnym apelem. Amber otrzymała 2 miliony dolarów w swoim pozwie przeciwko Johnny’emu, a aktor Edward Nożycoręki również odsuwa tę znacznie mniejszą kwotę. Zgodnie z dokumentami uzyskanymi przez HollywoodLife, Johnny złożył apelację w piątek, 22 lipca, w Sądzie Apelacyjnym Wirginii w hrabstwie Fairfax w stanie Wirginia.

Wiadomość dotarła w czwartek, 21 lipca, że ​​prawnicy 36-letniej piękności Aquaman oficjalnie złożyli apelację w niesławnej sprawie Johnny’ego o zniesławienie przeciwko niej. Zgodnie z artykułami uzyskanymi przez HL, Amber stara się odwołać od wyroku stwierdzającego, że była winna sabotowania kariery swojego byłego męża, kiedy napisała artykuł wstępny w Washington Post, przedstawiając się jako „osoba publiczna” reprezentująca przemoc domową. Amber nigdy nie wymieniła Johnny’ego w artykule. Gwiazda Eda Wooda została wcześniej nagrodzona 10 milionami dolarów odszkodowania i 5 milionami odszkodowań karnych w szeroko nagłośnionej sprawie, która w przeważającej mierze rzuciła Amber jako złoczyńcę w sądzie powszechnej opinii.

„Uważamy, że sąd popełnił błędy, które uniemożliwiły sprawiedliwy i sprawiedliwy werdykt zgodny z Pierwszą Poprawką” – czytamy w oświadczeniu przekazanym HL od rzecznika Amber. „Dlatego apelujemy od wyroku. Chociaż zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze zgłoszenie rozpali ogniska na Twitterze, musimy podjąć kroki, aby zapewnić zarówno uczciwość, jak i sprawiedliwość”. Posunięcie Amber, aby cała sprawa została wyrzucona przez mistrial, została odrzucona 13 lipca.

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kim Kardashian pokazała się w kreszowym dresie za 2400 dolarów po ujwnieniu informacji o ciąży Khloe i Tristana

Eva Longoria, 47 lat w czarnym bikini: Zdjęcia