w

Jessica Alba w czarnym bikini na wakacjach na jachcie z dziećmi Honor 14 lat, Haven 10 lat i Hayes 4 lata

Jessica Alba wyglądała na zrelaksowaną, podziwiając widoki we Włoszech w sobotę wraz ze swoim przystojnym mężem Cashem Warrenem i trójką uroczych dzieci.

Jessica Alba relaksuje się z dziećmi na jachcie.
41-letnia Jessica Alba spędziła trochę czasu z rodziną w weekend i wyglądała niesamowicie! Aktorka miała na sobie czarne bikini, gdy była sfotografowana na pokładzie jachtu we Włoszech ze swoim mężem Cashem Warrenem (43 lata) i ich trojgiem dzieci: Honor (14 lat), Haven (10 lat) i Hayes (4 lata).
Zanim Jessica spędziła czas z rodziną we Włoszech, świętowała ukończenie przez córkę szkoły podstawowej Haven. Kochająca mama napisała na Instagramie. „Jestem z ciebie taka dumna, moja słodka przystań! Nie mogę uwierzyć, że idziesz do gimnazjum!!! dosłownie, jak to się stało?” podekscytowana mama zaczęła wiadomość.
Zaledwie kilka dni przed ukończeniem studiów przez Haven Jessica świętowała czternaste urodziny swojej najstarszej córki Honor. Udostępniła również specjalny post na Instagramie, aby to uczcić. „Wydaje się, że wczoraj byłaś tylko małym dzieckiem..."

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub w Las Vegas

Oś czasu relacji Jennifer Lopez i Bena Afflecka: od pierwszej miłości do małżeństwa