w

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub w Las Vegas

Jennifer i Ben Affleck są oficjalnie mężem i żoną! Wspaniała para poślubiła się w Las Vegas!


Jennifer Lopez i Ben Affleck wreszcie wzięli ślub! Zgodnie z licencją małżeńską uzyskaną przez HollywoodLife, kultowa para oficjalnie ogłosiła to w sobotę 16 lipca w Clark County, NV. 

Światowa supergwiazda i wielokrotnie nagradzany aktor mają wyjątkową, ale słodką historię miłosną. Po raz pierwszy spotkali się w 2001 roku na planie swojego filmu Gigli, który ukazał się w 2003 roku. Podczas kręcenia Jennifer wyszła za mąż za Crisa Judda, ale również rozstali się w 2003 roku. Ben i Jennifer ujawnili swój romans w 2002 roku i zaręczyli się w listopadzie tego roku. Jednak zerwali do stycznia 2004 roku. Jennifer wyszła za mąż i miała dzieci z Markiem Anthonym, podczas gdy Ben zrobił to samo z aktorką Jennifer Garner.
Jennifer i Marc rozstali się w 2012 roku, a Ben i Jennifer ogłosili swój rozwód w 2015 roku. Wkrótce po tym, jak Ben został singlem, Jennifer zaczęła spotykać się z gwiazdą MLB Alexem Rodriguezem i zaręczyła się z nim w 2019 roku. Jednak po dwóch przełożonych ślubach z powodu pandemii koronawirusa , Jennifer i Alex zdecydowali, że do kwietnia 2021 r. będą lepiej jako przyjaciele. Pozornie w mgnieniu oka Jennifer i Ben wrócili do gry.
Para zaręczyła się w kwietniu po tym, jak Ben zaproponował wspaniały 8,5-karatowy zielony diament, którego wartość szacuje się na około 5 milionów dolarów, kupiony od Ilana Portugali z Beverly Hills Diamonds. 
Gratulacje dla nowożeńców!

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Elon Musk spędza wakacje na jachcie, na Mykonos z tajemniczą kobietą po rozstaniu z Natashą Bassett

Jessica Alba w czarnym bikini na wakacjach na jachcie z dziećmi Honor 14 lat, Haven 10 lat i Hayes 4 lata