w , ,

Iga Świątek przerwała wywiad! Niestosowne pytanie dziennikarki o prywatne sprawy wyprowadziło tenisistkę z równowagi

Iga Świątek udzieliła wywiadu, ale dziennikarka Telewizji Polskiej przekroczyła jej granice tolerancji. O co zapytała tenisistkę Marta Kielczyk?

Iga Światek mimo młodego wieku już na stale zapisała się w historii nie tylko polskiego tenisa. Kilka tygodni temu sięgnęła po kolejny puchar. Zmierzyła się z Ons Jabuer w finale US Open, wygrywając z nią po zaciętym spotkaniu 6:2, 7:6(5).

Wiadomo, że zwycięstwo turnieju nie było dla Igi łatwe i wymagało ogromu pracy. Tuż po odebraniu pucharu przyznała, że było to nie lada wyzwanie.

Na pewno ten turniej był dla mnie wymagającym wyzwaniem. To jest Nowy Jork, w nim jest tak głośno, tak szalenie. Tyle pokus jest w tym mieście. Spotkałam tak wielu ludzi, którzy są dla mnie inspirujący. Poradziłam sobie z tym wszystkim mentalnie – mówiła Iga Świątek po wygranej.

Na fali popularności Iga Świątek udziela licznych wywiadów. Dziennikarka TVP jednak przekroczyła jej granice tolerancji.

Dlaczego Iga Świątek nie odpowiedziała na pytanie dziennikarki?

W ostatni czwartek Iga Świątek była gościem Telewizji Polskiej, gdzie w programie Gość Wiadomości miała wziąć udział w wywiadzie z Martą Kielczyk, która od niedawna jest nową twarzą serwisu informacyjnego TVP. Rozmowa przebiegała bez zakłóceń aż do czasu, gdy dziennikarka przekroczyła granicę i tenisistka nie pozwoliła na dalsze pytania.

Te cechy, które na pewno pomogły mi w osiągnięciu sukcesu, to profesjonalizm, determinacja i to, że nie lubię odpuszczać, zostawiać rzeczy niedokończonych – mówiła Świątek, choć już chwilę później okazało się, że niekeidy pewne sprawy lepiej zostawić niedokończone.

Ton rozmowy zmieniło pytanie Kielczyk o prawo jazdy oraz adres, pod którym Świątek planuje zamieszkać:

Mieszkanie… ma być? Co to zmienia? I kto będzie sąsiadem Igi Świątek? Czyli gdzie [to mieszkanie]?

I tu Iga powiedziała zdecydowane stop.

Oj nie powiem, proszę pani. Tutaj mimo wszystko zachowam trochę prywatności i nie będę zdradzać. Tak, prawo jazdy od kilku miesięcy i korzystam z tego, uczę się jeździć na różnych samochodach, więc zyskuję doświadczenie. Na razie nie miałam żadnych nerwowych sytuacji na drodze. Może to wróży temu, że będę dobrze jeździć – odpowiedziała Iga, po czym zakończyła rozmowę.

Widać, że Świątek dokładnie wie, gdzie należy stawiać granice.

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek w sesji zdjęciowej z pucharem. Roland Garros 2022

Iga Świątek w sesji zdjęciowej z pucharem. Roland Garros 2022

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tajemnicza dziura w drzewie. Leśnicy zalecają wycofanie się, gdy ją zobaczysz

Darmowe obiady dla seniorów w Warszawie. Często biorą je samotne matki z dziećmi