w ,

Elon Musk spędza wakacje na jachcie, na Mykonos z tajemniczą kobietą po rozstaniu z Natashą Bassett

51-letni Elon Musk rozkoszował się latem podczas swojej ostatniej wycieczki na grecką wyspę Mykonos! Dyrektor generalny Tesli, który niedawno rozstał się z dziewczyną Natashą Bassett, został sfotografowany spędzając czas z grupą, w której znajdowała się tajemnicza kobieta ubrana w żółtą górę od bikini i dopasowaną spódnicę na jachcie w pięknym miejscu. Miał na sobie szary t-shirt, czarne spodenki i czarną czapkę bejsbolową, podziwiając widoki, w tym czystą, błękitną wodę.
Elon Musk na jachcie z tajemniczą kobietą.
Przed jego pobytem na statku miliarder był również widziany podczas posiłku ze swoimi kumplami w Spilia Seaside Restaurant. Wydawało się, że w pewnym momencie się uśmiechnął, kołysząc okularami przeciwsłonecznymi, żeby nie świeciło mu słońce, i wydawał się zrelaksowany i zadowolony. Być może poświęcił czas na podróż, aby tymczasowo odejść od wszystkich nagłówków, z którymi ostatnio spotykał się w mediach.
Oprócz doniesienia o rozstaniu z Nataszą, które miało miejsce w zeszłym tygodniu, Elon trafił na pierwsze strony gazet, potwierdzając, że potajemnie spłodził bliźnięta, które urodziły się w listopadzie 2021 roku, z dyrektorką Neuralink Shivon Zilis. Szokujące potwierdzenie jest tym, co najwyraźniej spowodowało, że Natasha nazwała to rozstaniem w ich „romantycznym” związku, ale „ma nadzieję, że nadal mogą być przyjaciółmi”.
Elon również pojawiał się na pierwszych stronach gazet w swoim życiu osobistym. Twitter ogłosił niedawno, że pozwą go po tym, jak wycofał się z umowy o wartości 44 miliardów dolarów na zakup platformy mediów społecznościowych. 

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Czy Książe William i Kate Middleton mogą nie zobaczyć się z Harry & Meghan Markle podczas podróży do USA

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub w Las Vegas