w ,

Dziś jej uroda onieśmiela mężczyzn. Kiedyś śmiali się z jej wyglądu

Celine Centino pracuje jako modelka erotyczna i influencerka. Dziś jej uroda onieśmiela mężczyzn, ale nie zawsze tak było. Patrząc na jej zdjęcia sprzed 10 lat, aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

Jej uroda onieśmiela mężczyzn

Celine Centino pochodzi z Zurychu, jest modelką erotyczną i wygląda jak ucieleśnienie kobiecego ideału piękna, lansowanego na Instagramie. I choć mogłoby się wydawać, że influencerka nie może się opędzić od mężczyzn, Celine żali się, że nie może sobie znaleźć partnera. Powód? Jest zbyt atrakcyjna.

Jej uroda onieśmiela mężczyzn
Instagram

Kobieta mówi, że mężczyźni obserwują ją z daleka, ale żaden nie jest na tyle odważny, by do niej podejść i porozmawiać.

Czasem, gdy spędzam czas z przyjaciółkami faceci obserwują mnie, jakby chcieli mnie zjeść, ale kiedy przesyłam im mały uśmiech, nigdy nie wykonują kroku

– żali się.

26-latka mówi, że od lat jest singielką. Nawet, jeśli spotyka mężczyznę, z którym chciałaby pójść na randkę, ten jest zbyt zdenerwowany podczas rozmowy z atrakcyjną influencerką.

Jej uroda onieśmiela mężczyzn
Instagram

Dla Centino wygląd mężczyzny nie jest najważniejszy. To dlatego, że doskonale pamięta, jak to jest być zakompleksioną i prześladowaną ze względu na to, jak się wygląda.

Wydała fortunę na operacje plastyczne

Idealna twarz, wydatne usta, duże piersi, szczupła talia, burza włosów – tak dzisiaj wygląda 26-latka. Ale Szwajcarka otwarcie mówi o tym, że jej wygląd to głównie zasługa operacji plastycznych. Kiedyś Celine była bardzo zakompleksioną nastolatką, dręczoną przez rówieśników. Śmiali się z niej, że ma wielki nos i wygląda jak chłopiec.

Byłam bardzo nieszczęśliwa. Gdy patrzyłam w lustro, czułam się okropnie, jak uwięziona we własnym ciele

– wspomina.

Już wtedy Celine postanowiła, że diametralnie odmieni swoje życie. I dotrzymała słowa, chociaż wydała mnóstwo pieniędzy, by dopiąć swego.

Po latach znęcania się jestem wreszcie zadowolona z siebie i z tego, jak wyglądam.

– mówi.

Jej uroda onieśmiela mężczyzn
Instagram

Kobieta trzykrotnie poddała się operacji powiększenia piersi. Wykonała korektę nosa, żuchwy, policzków i ust, a także serię zabiegów kosmetycznych. Chociaż twierdzi, że dziś wreszcie jest zadowolona ze swojego wyglądu, już planuje kolejne operacje plastyczne. Na dobre porzuciła zawód fryzjera i zarabia jako modelka. Jej urodę na Instagramie podziwia ponad 520 tys. osób.

Swoją metamorfozę Celine zaczęła, gdy miała 19 lat. Patrząc na jej zdjęcia sprzed tego okresu, naprawdę trudno uwierzyć, że jest na nich ta sama osoba.

Jej uroda onieśmiela mężczyzn
Instagram

Źródła: www.papilot.plkobieta.wp.plwww.ofeminin.pl

Fotografie:

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kupując jagodziankę w Polsce możesz poczuć się jak prawdziwy burżuj

Britney Spears wygląda jak bogini w neonowozielonym i gorącym różowym bikini