w ,

Czy Książe William i Kate Middleton mogą nie zobaczyć się z Harry & Meghan Markle podczas podróży do USA

Królewski ekspert powiedział, że książę William i Kate Middleton mają „napięty harmonogram” podczas podróży do Stanów Zjednoczonych i „nie mają czasu” na odwiedzenie Harry’ego i Meghan w Kalifornii.

Książę Harry i Kate Middleton

Książę William i Kate Middleton do Stanów Zjednoczonych gdzie aktualnie mieszkają książę Harry’ego i Meghan Markle, aby zorganizować ceremonię wręczenia nagród Earthshot 2022. Ale nie oczekuje się, że spotkanie rodzeństwa nastąpi podczas zagranicznej podróży księcia i księżnej Cambridge, mimo że jest to „idealna sytuacja”, aby to zrobić, według królewskiego eksperta Neila Seana. „Planują napięty harmonogram bez prywatnego czasu na wizyty” – powiedział Neil o 40-letnim Williamie i 40-letniej Kate w The Express. “Bardzo ładnie i po królewsku.”

Co więcej, Neil wyjaśnił, że William i Kate najwyraźniej celowo nie mają czasu, aby zobaczyć Harry'ego, 37 i Meghan, 40, pośród rozłamu między niegdyś bliskim rodzeństwem. „Wszystko to koncentruje się na fakcie, że Williamowi bardzo trudno jest odejść od tych wszystkich zarzutów, które Harry wysunął na temat niego i jego rodziny za pośrednictwem Oprah” – stwierdził Neil.

Bracia królewscy ostatni raz widzieli się na oficjalnych obchodach Platynowego Jubileuszu ich babci, królowej Elżbiety, w Wielkiej Brytanii na początku czerwca. Harry i Meghan uczestniczyli w nabożeństwie Dziękczynienia w katedrze św. Pawła, ale nie siedzieli obok Williama i Kate. Książę i księżna Sussex również uczestniczyli w Trooping the Colour, ale nie byli częścią oficjalnego spotkania na balkonie, ponieważ nie są już obecnymi członkami rodziny królewskiej.
Przed Platynowym Jubileuszem Królowej William i Harry podobno pracowali nad naprawą swoich relacji z czatami wideo i wiadomościami tekstowymi. „Bracia potrzebowali czasu, aby wszystko się uspokoiło” – powiedział w wywiadzie dla The Mirror. „Rodzina, w tym William, była rozczarowana sposobem, w jaki Harry i Meghan postanowili opuścić rodzinę królewską. Ale teraz istnieje silne poczucie, że to, co się wydarzyło, należy do przeszłości i że poszli dalej”.

William i Harry rzadko się widują, ponieważ ten ostatni mieszka w Kalifornii z żoną i dziećmi Archie (3 lata) i Lilibet (1 lat).

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Mariah Carey pokazała super rzadkie zdjęcie bez makeupu oczu

Elon Musk spędza wakacje na jachcie, na Mykonos z tajemniczą kobietą po rozstaniu z Natashą Bassett