w ,

Chłopiec chciał mieć fryzurę jak postać z kreskówki. Udało mu się przekonać mamę…

Chłopiec chciał mieć fryzurę jak postać z kreskówki. Przekonał mamę do swojego pomysłu, a ta postanowiła pomóc mu w realizacji tego niezwykłego marzenia. W efekcie jej synek wygląda teraz, jakby skończył 50 lat! Nagranie z tej metamorfozy trafiło do sieci. Zdania internautów są podzielone, bowiem nie wszystkich to śmieszy.

Chciał mieć fryzurę jak postać z kreskówki

Jedni robią tatuaże dzieciom, inni przekłuwają im uszy. Ci mniej odważni stawiają na szalone fryzury. I tak też było z Johanną Clark, której syn zapragnął przejść metamorfozę.

Chłopiec mocno przekonywał matkę, że potrzebuje zmienić fryzurę i miał już nawet konkretną wizję tego, jak chce wyglądać. W końcu kobieta uległa i postanowiła spełnić jego niecodzienną prośbę. Zaprowadziła więc syna do salonu fryzjerskiego i pozwoliła, by obcięto mu włosy na wzór Pana Burnsa, złowrogiej postaci z amerykańskiego serialu „The Simpsons”.

Chciał mieć fryzurę jak postać z kreskówki
TikTok

Nagranie z nową fryzurą chłopca stało się hitem

Johanna Clark nagrała filmik przedstawiający niezwykłą metamorfozę jej syna. Na nagraniu opublikowanym na TikToku pyta: „czy jestem złą matką przez to, że pozwoliłam synowi ściąć włosy jak Pan Burns?”

Trzeba przyznać, że efekt końcowy jest piorunujący, a podobieństwo ogromne. Wideo obejrzano już ponad 7 milionów razy. Wiele osób zachwyca się metamorfozą chłopca. W komentarzach czytamy:

Jesteś świetną mamą, która pozwala decydować o sobie

To zabawne i dla mnie jesteś dobrą mamą

To tylko włosy…. odrosną, a radość u chłopaka ogromna  super

Pozwalasz mu bawić się życiem

ale super  kocham za to poczucie humoru!

Jednak pojawiły się również głosy zwątpienia. Internauci zastanawiają się, czy dzieci nie będą przez to wyśmiewać chłopca i piszą:

Nie jest to mądra decyzja

Wygląda jakby skończył 50 lat!

A Ty, co sądzisz o niezwykłej metamorfozie chłopca? Nagranie z jego nową fryzurą możesz obejrzeć poniżej.

@pink_nade Gargomal or Limmeny Snickets even? #mrburns #gargomal #thesmurfs #amiabadmum #badhairday #pinknade #limenysniket #thesimpsons ♬ original sound – Johanna Clark

Źródła: dziendobry.tvn.pl

Fotografie: TikTok

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Grzyby warte majątek odkryto w Polsce. Kilogram warty nawet 2 tys. euro!

Komentatorka TVP o dzieciach z in vitro. Niewiarygodne, do czego je porównała!