w

Bardzo długie nogi

Co oznaczają długie nogi?

„Długość nóg jest dobrym wskaźnikiem odżywiania w dzieciństwie u kobiet, ponieważ ich nogi przestały rosnąć po osiągnięciu okresu dojrzewania. Więc jeśli kobieta jest właścicielką długich nóg, oznacza to, że przebywała w dorbych warunkach, a to ma pozytywny wpływ na płodność.

Posiadacze długich nóg są bardziej atrakcyjni

Najnowsze badania potwierdziły, iż zarówno mężczyźni, jak i kobiety – posiadacze długich nóg, są bardziej atrakcyjni.

Antropolog – dr Bogusław Pawłowski z Uniwersytetu we Wrocławiu przeprowadził badania nad postrzeganiem nóg. Udział w nich wzięło 218 żeńskich i męskich wolontariuszy do uszeregowania pod względem atrakcyjności zarówno kobiet jak i mężczyzn (dostali do oceny 7 obrazków obu płci o równym wzrości i o różnej długości nóg).

Zespół badaczy odkrył, iż niezależnie od kształtu i długości nóg, ludzie których nogi były 5 % dłuższe niż przeciętnie zostali uznani za bardziej atrakcyjnych.
Naukowcy wierzą, że istnieje przyczyna tego rodzaju preferencji. Pawłowski twierdzi, iż długie nogi są oznaką zdrowia.

Poprzednie badania naukowe wykazały iż krótsze nogi niosą ze sobą większe ryzyko chorób naczyń, cukrzycy ponadto u mężczyzn krótkie nogi predysponują do choroby wieńcowej i zawału serca.
Martin Tovee wykładowca Uniwersytetu w Newcastle twierdzi iż:
„Długość nóg jest dobrym wskaźnikiem odżywiania w dzieciństwie u kobiet, ponieważ ich nogi przestały rosnąć po osiągnięciu okresu dojrzewania. Więc jeśli kobieta jest właścicielką długich nóg, oznacza to, że przebywała w dorbych warunkach, a to ma pozytywny wpływ na płodność.

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Trochę niezręcznie :D

Niecodzienna prośba do kuriera