w ,

Adele śmieje się podczas wakacji na jachcie z Richem Paulem: Zdjęcia

Piosenkarka „Easy On Me” wyglądała, jakby świetnie się bawiła na Sardynii ze swoim przystojnym chłopakiem i grupą przyjaciół.
Tego lata Adele żyje swoim najlepszym życiem! Piosenkarka, supergwiazdowa została zauważona na pokładzie luksusowego jachtu na Sardynii, w środę, 20 lipca. Ubrana była w elegancką czarną koszulę, błyszczące złote kolczyki i designerskie okulary przeciwsłoneczne. Adele wyglądała, jakby bawiła się z dużą grupą przyjaciół i wyjątkowym mężczyzną w swoim życiu: Richem Paulaulem.

Podczas zwiedzania sardyńskiego wybrzeża Porto Cervo, Adele była cała w uśmiechach. W innym ujęciu Rich spacerował po pokładzie ubrany w kolorowy, dopasowany komplet koszuli i szortów, z parą lustrzanych okularów.

Bajeczna wycieczka ma miejsce zaledwie kilka tygodni po tym, jak Rich wspomniał o możliwości powiększenia swojego potomstwa, które obejmuje już troje dzieci z poprzedniego związku. „Jako młody tata, rozwijając firmę, było to dość trudne”, powiedział agent sportowy E!. „Ale teraz wyglądam jak starszy tata, gdybym miał mieć więcej dzieci, nie mogę się doczekać bycia innym tatą”.

Co myślisz?

Napisane przez admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Oś czasu relacji Jennifer Lopez i Bena Afflecka: od pierwszej miłości do małżeństwa

Meghan Markle i Książę Harry podczas podrózy w Nowym Jorku